Programændring d. 10/11

Da det viser sig at Mortens aften falder på vores klubaften d. 10. november har vi, efter medlemsønsker, besluttet at udsætte aftenens program (fremvisning samt afstemning af konkurrence billeder “Det skønne efterår 2021”), til klubaften d. 17. november. Denne aften vil så være fuld booket med disse programpunkter (i tilfældig rækkefølge)

  • Fremvisning samt afstemning: “Det skønne efterår 20221”
  • Fremvisning/resultatet konkurrence 6 “Portræt i naturen”
  • Et medlem viser billeder. Bjarne Jensen viser billeder fra Sverige vor han har sommerhus,

Der vil stadig være klubaften d. 10. november for dem der ikke bruger aftenen hjemme hos familien med maven fuld af and eller gås. Vi kan hygge med kaffe, snakke foto , bede om hjælp til et teknisk problem du bestemmer selv